Şartlar ve Koşullar

1- Platformumuzdan satın aldığınız gsm numaraları sanal numaralar olduğu için arama yada sms atmak için kullanılmaz. Sistemdeki tüm numaralar sadece üzerine whatsapp telegram gmail tinder vs hesaplar açmak için gereken Sms Onay Kodu alabilmek içindir.
2- Numaraların 14 dk sms alma süresi vardır. Süresi içinde sms gelmeyen numaralar sistem tarafından iptal edilip bakiyeler iade edilir.
3- Kullanılmış bir numara sonradan tekrar kullanılamaz. Her numara sadece 1 defa sms onay kodu alabilir. Sonraki zamanlarda tekrar onay kodu alamaz.
5- Platformumuzda alınan numaralar makul süreler (en az 2 dk) beklenmeden peş peşe ve dikkat çekici bir çoğunlukla iptal edildiği takdirde kullanıcının platformu kötüye kullandığı düşünülüp üyeliği bloke edilecektir.
6- Platformumuzda üye hesabı oluşturulurken kullanılacak isim veya kullanıcı adının genel ahlaka aykırılığı durumunda üyenin hesabı bloke edilir.

7- Kusurlu, kullanılamayan, geçersiz olan numaralar, numaralarım panelinden iptal edilebilir.
8- Platformumuzdan hizmet alınamadığı takdirde yüklenmiş olan bakiye ücreti, ödeme yapılan kanal üzerinden koşulsuz olarak iade edilmektedir. İade talebi için destek menüsünden destek talebi oluşturulması gerekmektedir.
9- Platformumuzda işlem yapan bütün kullanıcılar yukardaki şartları ve koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar